Darbuotojų sąrašas

Darbuotojų sąrašas

Eil. nr.Vardas, pavardėPareigybė, kvalifikacijaDėstomas dalykasIšsilavinimasAuklėjamoji klasėVykdomos funkcijos   
1.Zita GudonavičienėDirektorė (II v. k)
Istorijos mokytoja metodininkė
IstorijaAukštasis-------------
2.Kristina ČepukėnėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui
Mokytoja metodininkė
IstorijaAukštasis--------------Veiklos kokybės įsivertinimo koordinatorė
3.Rasa LegienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui (II v. k.)
mokytoja ekspertė
Vokiečių kalbaAukštasis--------------Ugdymo plano grupės pirmininkė
4. Daiva SirtautienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui (II v. k.)
mokytoja metodininkė
Žmogaus saugaAukštasisVGK pirmininkė
Mokinių savivaldos koordinatorė
Neformalusis švietimas
5.Julija AntanavičiūtėVyr. moytoja
Šokių studijaAukštasis--------------Neformalusis ugdymas
6.Sigita AravičienėMokytoja metodininkėFizikaAukštasisIVaVeiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės narė
7.Ona BartušienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasisIVdLietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkė
Veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės narė
8.Idilija BalickienėMokytoja metodininkė (vaiko priežiūros atostogose)BiologijaAukštasisIIIb--------------
9.Vida BudraitienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasis------------------------------
10.Angelė BuitkienėMokytoja metodininkėInformacinės technologijosAukštasisIVb--------------
11.Laima ChaladauskienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasis----------------------------
12.Ramunė DranseikienėMokytoja metodininkėMatematikaAukštasisIIc
13.Rasa GecevičienėMokytoja metodininkėMatematikaAukštasis-------------Matematikos metodinės grupės pirmininkė
Veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės narė
14.Rita GečiauskienėMokytoja metodininkėAnglų kalbaAukštasis-------------VGK narė
15.Julija JasaitienėMokytoja metodininkėFizikaAukštasis---------------------------
16.Rasutė JaruševičienėMokytoja metodininkėMatematikaAukštasisIIa--------------
17.Roma KaminskienėMokytoja metodininkėRusų kalbaAukštasisIIIg--------------
18.Auksuolė KarosienėMokytoja metodininkėAnglų kalbaAukštasis-------------Veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės narė
VGK narė
19.Vilija KičienėMokytoja ekspertėIstorijaAukštasisIIė--------------
20.Eglė KrutkevičienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasisIIIė--------------
21.Daiva KšivickienėMokytoja metodininkėAnglų kalbaAukštasis---------------------------
22.Neringa KukarinienėVyr. mokytojaMuzikaAukštasis-------------Neformalusis ugdymas
23.Inga Kuuzeorg - PetrikonienėMokytoja ekspertėTikyba
Lytiškumo pagrindai
AukštasisIIIfVeiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės narė
Dorinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė
Neformalusis švietimas
24.Rita LamokovskienėVyr. mokytojaAnglų kalbaAukštasis--------------------------
25.Jonas LegasMokytojas ekspertas
Vyr. mokytojas
Vokiečių kalba
Lotynų kalba
Aukštasis-------------Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkas
Neformalusis ugdymas
26.Eugenijus LeonavičiusVyr. mokytojasTechnologijos
Automobilių remontas ir priežiūra
Spec. vidurinisIVf-------------
27.Alvida MaciulevičienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasisIIIc-------------
28.Valerija MaciulevičienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasis-------------------------
29.Živilė MartinaitienėMokytoja metodininkėTeatrasAukštasis------------Neformalusis ugdymas
30.Jolanta MatonienėMokytoja metodininkėAnglų kalbaAukštasis--------------------------
31.Inga MikutovskienėMokytoja metodininkėMatematikaAukštasisIb--------------
32.Sigita MeižienėMokytoja metodininkėIstorijaAukštasis----------------------------
33.Rita MorkaitienėMokytoja metodininkėFizikaAukštasis------------Neformalusis ugdymas
34.Aušra NacevičienėMokytoja metodininkėAnglų kalbaAukštasis
35.Jolita NeimantienėMokytoja metodininkėKūno kultūra
Aerobika
AukštasisIIIaNeformalusis ugdymas
36.Mantas PalubinskasMokytojasBiologijaAukštasis--------------------------
37.Ina ParėdnienėVyr. mokytojaAnglų kalbaAukštasisIIb--------------
38.Virginija PažėraitėVyr. mokytojaChemijaAukštasis---------------------------
39.Audronė PetrauskaitėMokytoja metodininkėMatematikaAukštasis---------------------------
40.Nijolė RimkuvienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasis--------------
41.Dalia RžeuskienėVyr. mokytojaKūno kultūra
Etika
Spec. vidurinis----------------------------
42.Svajūnė SipavičienėMokytoja metodininkėKūno kultūraAukštasis--------------Neformalusis ugdymas
43.Lina SmailytėMokytojaDailėAukštasisIdNeformalusis ugdymas
44.Vidmantas SmilgaitisMokytojasTechnologijosAukštesnysis-------------------------
45.Modesta StakėliūnaitėVyr. mokytojaTechnologijosAukštasisIc-------------
46.Rūta StrumilienėMokytoja metodininkėEkonomika
Verslas ir vadyba
AukštasisIIIdSocialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė
Neformalusis ugdymas
47.Svajūnas SugaudisMokytojasGeografija
Pilietiškumo pagrindai
AukštasisIIf-------------
48.Alvidas UnčiūraMokytojas metodininkasInformacinės technologijosAukštasisIId-------------
49.Nerijus ZabarauskasVyr. mokytojasKūno kultūraAukštasis----------Neformalusis ugdymas
50.Vlada ZajankauskienėVyr. mokytojaRusų kalbaAukštasisIVc-------------
51.Aušrinė ŽivaitienėMokytoja ekspertėGeografijaAukštasisIVė-------------
52.Egidijus ŽivaitisMokytojas metodininkasIstorija
Dorinio ugdymo mokytojas
AukštasisIa-------------