Darbuotojų sąrašas

Darbuotojų sąrašas

Eil. nr.Vardas, pavardėPareigybė, kvalifikacijaDėstomas dalykasIšsilavinimasAuklėjamoji klasėVykdomos funkcijos   
1.Zita GudonavičienėDirektorė (II v. k)
Istorijos mokytoja metodininkė
IstorijaAukštasis-------------
2.Marijona MalakauskienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui (II v. k.)
vyr. mokytoja
MatematikaAukštasis--------------Veiklos kokybės įsivertinimo koordinatorė
3.Rasa LegienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui (II v. k.)
mokytoja ekspertė
Vokiečių kalbaAukštasis--------------Ugdymo plano grupės pirmininkė
4. Daiva SirtautienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui (II v. k.)
mokytoja metodininkė
Žmogaus saugaAukštasisVGK pirmininkė
Mokinių savivaldos koordinatorė
Neformalusis švietimas
5.Julija AntanavičiūtėVyr. moytoja
Šokių studijaAukštasis--------------Neformalusis ugdymas
6.Sigita AravičienėMokytoja metodininkėFizikaAukštasisIIIaVeiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės narė
7.Ona BratušienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasisIIIdLietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkė
Veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės narė
8.Idilija BalickienėMokytoja metodininkė (vaiko priežiūros atostogose)BiologijaAukštasisIIb--------------
9.Vida BudraitienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasis------------------------------
10.Povilas BugenisMokytojas ekspertasBiologijaAukštasis-----------------------------
11.Angelė BuitkienėMokytoja metodininkėInformacinės technologijosAukštasisIIIb--------------
12.Janina CeliešienėMokytoja ekspertėDailė, braižybaAukštasisIVėNeformalusis švietimas
13.Laima ChaladauskienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasis----------------------------
14.Ramunė DranseikienėMokytoja metodininkėMatematikaAukštasisIc
15.Rasa GecevičienėMokytoja metodininkėMatematikaAukštasisIVaMatematikos metodinės grupės pirmininkė
Veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės narė
16.Rita GečiauskienėMokytoja metodininkėAnglų kalbaAukštasis-------------VGK narė
17.Virginija GeduškienėVyr. mokytojaMatematikaAukštasis---------------------------
18.Gražina GrigaravičienėMokytoja metodininkėMuzikaAukštasisIbMenų, kūno kultūros metodinės grupės pirmininkė
Neformalusis ugdymas
19.Julija JasaitienėMokytoja metodininkėFizikaAukštasis---------------------------
20.Rasutė JaruševičienėMokytoja metodininkėMatematikaAukštasisIa--------------
21.Roma KaminskienėMokytoja metodininkėRusų kalbaAukštasisIIg--------------
22.Auksuolė KarosienėMokytoja metodininkėAnglų kalbaAukštasis-------------Veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės narė
VGK narė
23.Vilija KičienėMokytoja ekspertėIstorijaAukštasis--------------
24.Eglė KrutkevičienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasisIIė--------------
25.Daiva KšivickienėMokytoja metodininkėAnglų kalbaAukštasis---------------------------
26.Neringa KukarinienėVyr. mokytojaMuzikaAukštasis-------------Neformalusis ugdymas
27.Inga Kuuzeorg - PetrikonienėMokytoja ekspertėTikyba
Lytiškumo pagrindai
AukštasisIIfVeiklos kokybės įsivertinimo darbo grupės narė
Dorinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė
Neformalusis švietimas
28.Rita LamokovskienėVyr. mokytojaAnglų kalbaAukštasisIVc-------------
29.Jonas LegasMokytojas ekspertas
Vyr. mokytojas
Vokiečių kalba
Lotynų kalba
AukštasisIVbUžsienio kalbų metodinės grupės pirmininkas
Neformalusis ugdymas
30.Eugenijus LeonavičiusVyr. mokytojasTechnologijos
Automobilių remontas ir priežiūra
Spec. vidurinisIIIf-------------
31.Alvida MaciulevičienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasisIIc-------------
32.Valerija MaciulevičienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasis-------------------------
33.Živilė MartinaitienėMokytoja metodininkėTeatrasAukštasis------------Neformalusis ugdymas
34.Jolanta MatonienėMokytoja metodininkėAnglų kalbaAukštasis--------------------------
35.Sigita MeižienėMokytoja metodininkėIstorijaAukštasis----------------------------
36.Rita MorkaitienėMokytoja metodininkėFizikaAukštasis------------Neformalusis ugdymas
37.Aušra NacevičienėMokytoja metodininkėAnglų kalbaAukštasis------------Neformalusis švietimas
38.Jolita NeimantienėMokytoja metodininkėKūno kultūra
Aerobika
AukštasisIIaNeformalusis ugdymas
39.Mantas PalubinskasMokytojasBiologijaAukštasis--------------------------
40.Ina ParėdnienėVyr. mokytojaAnglų kalbaAukštasis--------------------------
41.Virginija PažėraitėVyr. mokytojaChemijaAukštasis---------------------------
42.Audronė PetrauskaitėMokytoja metodininkėMatematikaAukštasis---------------------------
43.Nijolė RimkuvienėMokytoja metodininkėLietuvių kalbaAukštasis--------------Neformalusis ugdymas
44.Dalia RžeuskienėVyr. mokytojaKūno kultūra
Etika
Spec. vidurinis----------------------------
45.Svajūnė SipavičienėMokytoja metodininkėKūno kultūraAukštasis--------------Neformalusis ugdymas
46Lina SmailytėMokytojaDailėAukštasis--------------Neformalusis ugdymas
47.Vidmantas SmilgaitisMokytojasTechnologijosAukštesnysis-------------------------
48.Modesta StakėliūnaitėVyr. mokytojaTechnologijosAukštasisIVd-------------
49.Rūta StrumilienėMokytoja metodininkėEkonomika
Verslas ir vadyba
AukštasisIIdSocialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė
Neformalusis ugdymas
50.Svajūnas SugaudisMokytojasGeografija
Pilietiškumo pagrindai
AukštasisIf-------------
51.Rasa ŠtabokienėMokytoja metodininkėMuzikaAukštasis---------Neformalusis ugdymas
52.Alvidas UnčiūraMokytojas metodininkasInformacinės technologijosAukštasisId-------------
53.Lina VaškevičienėMokytoja ekspertėLietuvių kalbaAukštasis---------
54.Nerijus ZabarauskasVyr. mokytojasKūno kultūraAukštasis----------Neformalusis ugdymas
55.Vlada ZajankauskienėVyr. mokytojaRusų kalbaAukštasisIIIc-------------
56.Aušrinė ŽivaitienėMokytoja ekspertėGeografijaAukštasisIIIė-------------