Sveikiname!

Sveikiname!

Gruodžio 10 dieną įvyko LMŽ svarčių kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo Senamiesčio ir mūsų gimnazijos mokiniai. Po įtemptos 2 rungčių kovos raliečiams teko pripažinti Senamiesčio gimnazijos sportininkų pranašumą. Nors iki pergalės ir pritrūko 6 taškų, dėkojame raliečiams, garbingai atstovavusiems mūsų gimnazijai: Gretai Mockutei (2ė klasė), Mariui Pšitulskiui (4a klasė), Jokūbui Kelbauskui (4a klasė), Renatui Kliujevui (4b klasė), Kristupui Palaimai (4b klasė), Mantui Malinauskui (4b klasė), Arnoldui Bičiužui (4c klasė), Benui Narmontui (4c klasė), Lukui Jakubauskui (4c klasė). Ačiū kūno kultūros mokytojai Jolitai Neimantienei.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.


Comments are closed.