„Ralio naktis 2019“

„Ralio naktis 2019“

Dalinamės akimirkomis iš kasmetinio, visų laukiamo, linksmo, kūrybą mėgstančių mokinių projekto „Ralio naktis 2019“. Tą naktį gimnazijos erdvėse noriai ir intensyviai kūrė ne tik mūsų, bet ir kitų rajono mokyklų atstovai. Projekto metu veikė 11 laboratorijų. Už įdomius susitikimus ir kūrybines veiklas dėkojame jų vadovams: mokytojui E. Leonavičiui, Lietuvos kariuomenės Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilo mokomojo pulko atstovams, šokių treneriui G. Bubinui, IT įmonių vadovams Marijui Štiliniui ir Broniui Skudučiui, Lietuvos vaizdo tinklaraštininkui Antanui Jakimavičiui, fotografui profesionalui Vigantui Ovadnevui, dainų autoriui ir atlikėjui Gabrieliui Vageliui, žinių laidos Lietuvoje „InfoDiena“ vedėjui Tadui Grabiui, aktoriams Vytautui Gasiliūnui ir Artūrui Žiedeliui ir TV laidų vedėjui, režisieriui ir prodiuseriui Gediminui Jauniui.

Dėkojame aktyviems projekto dalyviams, rėmėjams (UAB „Mubas“, VšĮ „Lietuvos bėgimo taurė“ direktoriui Audriui Jaraminui), fotografui, LXXI laidos abturientui, Neimantui Jociui ir Mokinių tarybos komandai.

Daugiau nuotraukų čia.This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.


Comments are closed.