Ugdymo karjerai renginiai

Ugdymo karjerai renginiai

Gimnazistai aktyviai kuria savo ateities planus, dalyvaudami ugdymo karjerai renginiuose. Pirmokai ir antrokai, paskatinti gimnazijos karjeros konsultantės A. Nacevičienės, vyko į jaunimo festivalį VIBELIFT, organizuotą Sosialinių mokslų kolegijos, išklausė įsimintinų asmenybių ir savo srities profesionalų įkvepiančių pranešimų apie karjeros pasirinkimą, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse.

Ic ir Ia klasių mokiniai išklausė paskaitą „Kaip pasiekti olimpo viršukalnę IT srityje?“ Prezentacijos metu apžvelgtos naujausios informacinės technologijos, specialistų poreikis rinkoje,  kalbėta apie atskiras IT profesijas bei pasirinkimo galimybes.

II b,ė,d klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje apie studijas užsienyje. Šios prezentacijos metu sužinota apie švietimo sistemas, aukštąsias mokyklas bei studijų finansavimo galimybes penkiose skirtingose šalyse, užsienio universitetų stojimo reikalavimus. Kalbėta apie studijų programos pasirinkimo svarbą ateities karjerai ir kaip Kastu gali padėti išsirinkti tinkamą studijų programą.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.


Comments are closed.