Kalėdinis Trio

Kalėdinis Trio

Gruodžio 14 – 17 dienomis gausus būrys II – IV klasių gimnazistų vyko į kelionę „Kalėdinis Trio“, kurią organizavo mokytoja Janina Celiešienė. Aplankytas vienas gražiausių Lenkijos miestų, dar vadinamų „Šiaurės gotikos perlu“ – Torūnė. Torūnės senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Tai antrasis Lenkijos miestas, galintis didžiuotis išsaugotu ir puoselėjamu dar viduramžiais suformuotu senamiesčiu, kuriame apžiūrėta architektūros paminklai.

Aplankytas ir Berlynas, jo garsioji siena, Reichstagas, Brandenburgo vartai, Kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčia, Podstamo ir Aleksandro aikštės, holokausto aukų memorialas ir kt.

Trečią dieną raliečiai vyko į Varšuvą susipažinti su senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Žinoma, jis dar labiau nuostabesnis kalėdinių akcentų dėka. Raliečiai lankėsi Karalių pilyje ir aikštėje, apžiūrėjo Šv. Jono katedrą – gotikinio stiliaus bažnyčią. Kelionės dalyviai žavėjosi Didžiuoju teatru, ėjo Karališkuoju keliu, prisimindami kompozitorių F. Šopeną.

Grįžo raliečiai užpustytais keliais įvairiausių įspūdžių kupini.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.


Comments are closed.