Sveikiname!

Sveikiname!

Spalio 24 dieną Jonavos Senamiesčio gimnazijoje įvyko kasmetinis krepšinio turnyras „Rudens taurė“. Turnyre dalyvavo keturios komandos: Raimondo Samulevičiaus progimnazija, Neries pagrindinė mokykla, Senamiesčio gimnazija ir Jeronimo Ralio gimnazija. Po įnirtingų susitikimų krepšinio aikštelėje nugalėtojais tapo mūsų gimnazijos komanda, kurios sudėtį sudarė pirmųjų klasių mokiniai: Rodrygas Padriezas (If klasė), Audrius Pankratjevas (If klasė), Redas Mogenis (If klasė), Markas Zagorskis (Ib klasė), Airidas Sruogis (Ia klasė), Justas Kazakevičius (Ib klasė), Dominykas Kilmanas (Ia klasė), Giedrius Peseckas (Ig klasė), Eimantas Klimas (Id klasė), Tomas Kuktelionis (Ig klasė), Šakėnas Edvinas (Ia klasė), Tomas Balčiūnas ( Ia klasė). Komandos vadovai: Svajūnė Sipavičienė ir Edvinas Neimontas (IVa klasė). Dėkojame varžybų organizatoriams už puikų varžybų organizavimą ir kviečiame dalyvauti mūsų gimnazijos tinklinio turnyre lapkričio 15 dieną.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.


Comments are closed.