Sveikiname!

Sveikiname!

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.Šį kartą apie astronomiją… Džiaugiamės, kad į 16-ąją Lietuvos mokinių astronomijos olimpiadą (po atrankinio turo) pakviesti net keturi mūsų gimnazijos  mokiniai. Emilis Kaziukėnas, IVb klasės mokinys, iškovojo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomą ir apdovanotas UAB ,,IDD“ prizais už daugiausiai surinktų balų skaičių. Be to,  Emiliui suteiktas Lietuvos mokinių astronomijos laureato vardas bei apdovanotas laureato diplomu, nes daugiau kaip trejus metus  pripažintas Lietuvos mokinių astronomijos olimpiadų prizinių vietų laimėtoju. Dėkojame, Emili, už sėkmingą atstovavimą mūsų gimnazijai ir ne tik. Ačiū tariame ir mokytojai Ritai Morkaitienei.

 


Comments are closed.