„Laiko kapsulė”

„Laiko kapsulė”

Sausio 19 dieną startavusi Lietuvos moksleivių sąjungos akcija „Laiko kapsulė“, Jonavą pasiekė vasario 23-ąją. Tą dieną Jonavos rajono mokyklų atstovai rinkosi į KC salę tam, kad, puoselėdami pilietiškumą, sudėtų į kapsulę bendruomenių nuotraukas su palinkėjimais, skirtais Lietuvos valstybės šimtmečio proga. Mūsų gimnazijos bendruomenė, sukūrusi palinkėjimą ateities kartoms, aktyviai dalyvavo šios akcijos renginyje. „Laiko kapsulė“ perduota mūsų kaimynams – ukmergiškiams.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative. This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative. This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.


Comments are closed.