Projektas „Auksinės minutės”

Projektas „Auksinės minutės”

Gimnazijoje lankėsi unikalaus jaunų gydytojų ir medicinos studentų projekto savanorių komanda. Praktinius žmogaus gaivinimo mokymus 80-čiai I – III klasių gimnazistams organizavo medicinos studentai Ieva Čelpačenko, Melita Nedzinskaitė, Miglė Lindžiūtė ir Paulius Blažauskas. Būsimieji gydytojai nuoširdžiai stengėsi įgyvendinti savo tikslą – apmokyti gimnazistus, kaip atlikti žmogaus gaivinimą, sustojus širdžiai, ir nelikti abejingiems šių žinių sklaidai. Būdami imlūs naujienoms, gimnazistai smalsiai ir klusniai vykdė užduotis, atsakingai mokėsi gelbėti žmogaus gyvybę.
Projektas vykdomas visuomenės lėšomis – didžiausias išlaidas sudaro vienkartiniai manekenų plaučiai ir degalai, skirti kelionėms. Akivaizdu, kad šiam projektui reikalinga tolimesnė parama, todėl kviečiame šiuos unikalius mokymus aktyviai remti ir mūsų gimnazijos bendruomenės narius (http://www.auksinesminutes.lt/prisidek/).
„Buvo nepaprastai smagu ir gera dirbti, nes gimnazistai buvo paklusnūs ir protingi,“ – malonu skaityti būsimų medikų laiško baigiamąjį sakinį.


Comments are closed.